SMS Paneli Nedir?

ilesmssatis

SMS Paneli Nedir?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Toplu SMS Paneli nedir? Web sitesi yada masaüstü programlar aracılığıyla internet üzerinden kitlelere toplu SMS diğer adıyla toplu mesaj yollamanızı sağlayan uygulamadır.

sms paneli nedir 300x200 - SMS Paneli Nedir?

Toplu SMS Paneli’ne kullanıcı ve şifrenizle giriş yaparak, yasal olarak oluşturduğunuz başlık ile başlıklı SMS’lerinizi tek tek yada toplu olarak göndermeniz için tasarlandı. Ancak ve ancak toplu sms satın aldığınız firmanın korsan olmadığına dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

SMS firmaları tarafından hazırlanan Toplu SMS panelleri, birbirleriyle farklılık gösterse de genel anlamda aynı işlemleri görmektedir.

Toplu SMS Paneli nedir?

Web sitesi yada masaüstü programlar aracılığıyla internet üzerinden kitlelere toplu SMS diğer adıyla toplu mesaj yollamanızı sağlayan uygulamaya Toplu SMS Paneli denir.

Toplu SMS Panelinde neler var!

Toplu SMS panelinde kullanıcıları ekleyebilir, telefon rehberi oluşturabilir, gruplandırarak ayırabilir, mesajlarınızı kaydedebilir, göndereceğiniz SMS’leri planlayabilir ve gönderebilirsiniz. Ayrıca raporlama kısmında gönderilen SMS’lerin gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz.

Muhasebe kısmında satın aldığınız Toplu SMS paketlerine bakabilir, ödemelerinizi takip edebilir, SMS kredileri satın alabilirsiniz.

Toplu SMS Paneli kullanıcı kullanımı dikkate alınarak hazırlandığından, kullanımı son derece kolaydır. SMS Firmaları, üyelerinin kullanımını daha kolay hale getirebilmek için yardım sayfaları da oluşturmaktadır.

Toplu SMS Panelinde;

  1. Telefon Rehberi
  2. Gruplar
  3. Kontör / Kredi Alımı
  4. Hazır Mesajlar
  5. Raporlar
  6. Muhasebe
  7. Ayarlar
  8. Yardım
  9. Teknik Servis

Menüleri yer almaktadır.

SMS, Toplu SMS, Başlıklı SMS hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS hakkında bilgi almak için linkteki makalemizi okuyabilirsiniz.

SMS Nedir? Başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Başlıklı SMS Başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Toplu SMS hakkında düzenlenen mevzuatlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Yazar hakkında

smssatis administrator

Bir cevap yazın