TOPLU SMS

ilesmssatis

TOPLU SMS

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Toplu SMS nedir? (İngilizce Short  Message Service): Bir bilgisayar programı aracılığıyla bir GSM operatörü altyapısı kullanılarak, hazırladığınız bir mesajın aynı anda binler hatta on binlerce kişiye iletilmesini mümkün kılan servise Toplu SMS servisi denir.

Yer ve zamandan  bağımsız ölçümlenebilen pratik, hızlı, ekonomik ve kolay bir uygulamadır. Web ara yüz kullanım kolaylığı sağlayan sade ve her türlü kişiselleştirmeye imkan sağlayan, herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir hizmettir.

Günümüz teknoloji ve iletişim çağında bireylerin hayatlarının her alanında zamandan tasarruf ve anında birçok yere ulaşıp haberleşmek için Toplu SMS vazgeçilmez konumdadır. Temel olarak bir kısa mesajın tek tek göndermek yerine binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır.

toplusms - TOPLU SMS

toplu sms nedir?

Toplu SMS Avantajları

Toplu SMS, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım şekline göre, birçok avantaj sağlamaktadır. SMS diğer iletişim, reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, hızı, ekonomisi, avantajı, etkisi ve raporlanabilmesi ile öne çıkmaktadır. Toplu SMS’lerin en büyük avantajı ekonomik ve pratik oluşudur. Tek tek gönderme zahmeti ve ücretiyle kıyaslandığında oldukça düşük maliyetlidir ve ulaşmayan mesajlardan ücret alınmıyor. Bir tıklamayla aynı anda binlerce kişiye ulaşma ve gönderim yapar.

Toplu SMS (kısa mesaj servisi) kullanım alanları oldukça fazladır. Eğitim, hizmet, dağıtım, lojistik, finans, inşaat, sendika, sağlık, sigorta ve turizm sektörü sayılabilen sektörler arasında yer alıyor.

Toplu SMS Paneli ile web üzerinden yada cep telefonunuzdan kolaylıkla SMS listeleri hazırlayabilir. Bu listelere SMS paneli sayesinde Toplu SMS gönderebilirsiniz.


SMS Nedir? Başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Başlıklı SMS Başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.


Toplu SMS hakkında düzenlenen mevzuatlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

smssatis administrator

2 yorum

Toplu SMS & Başlıklı SMS | Bingöl Ab-ı Hayat Gazetesi – BingölYayın tarihi4:28 pm - Ara 4, 2017

[…] Toplu SMS, Başlıklı SMS, Kurumsal SMS, SMS Nedir?, SMS Yasal […]

Toplu SMS & Başlıklı SMS | Diyarbakır DiyarbakırYayın tarihi4:36 pm - Ara 4, 2017

[…] Tanımı: SMS, Toplu SMS, Başlıklı SMS, Kurumsal SMS, SMS Nedir?, SMS Yasal […]

Bir cevap yazın